KORSET-ZAHID
Головна
Методологія
Послуги
Контакти
viberviber

Методологія

Ефективність терапевтичного впливу базується на індивідуальному створенні корсета для кожного пацієнта

0+Років
досвіду

Про методику

Ортопедичний корсет був винайдений французьким лікарем Жаком Шено з метою корекції та відновлення функцій хребта при сколіозі та кіфозі. Він діє на тіло в трьох площинах: фронтальній, сагітальній і горизонтальній. Це дозволяє уникнути зниження фізіологічних показників функцій зовнішнього дихання. У корсеті передбачені зони тиску і зони розвантаження, які відповідають за правильну дію корсета. За рахунок жорсткої конструкції корсета тиск на хребет відбувається постійно, що перешкоджає подальшому розвитку сколіозу і змушує хребет вирівнюватися.

Зв'яжіться з нами

Фактори успіху

Дотримування цих простих правил є обов'язковим для отримання гарантованого результату

Сучасна професійна діагностика

  • Фактор 1.

Динамічне спостереження

  • Фактор 2.

Правильність призначення та конструкція виготовлення корсета

  • Фактор 3.

Регулярні курси лікувальної гімнастики та масажу

  • Фактор 4.

Покази при захворюваннях

Важливо: якщо дитина почала носити корсет Шено, лікування не можна зупиняти до закриття точок зростання, тобто до моменту, коли дитина перестає рости. Якщо корсет скасувати раніше, сколіоз не тільки повернеться, але і стане значно сильніше. Закриття точок зростання визначається за рентгеном тазу.

Сколіо́з (англ. scoliosis, походить від грец. σκολιός — «викривлення») — захворювання опорно-рухового апарата, що характеризується викривленням хребта у фронтальній (боковій) площині з розворотом хребців (торсія) навколо своєї вертикальної осі. Процес формування сколіотичної деформації — це результат взаємодії чинників, що порушують вертикальне положення хребта, й пристосувальних реакцій, спрямованих на збереження вертикального положення.

Приблизно у 80 % усіх випадків причина виникнення викривлень невідома. Сколіоз може починатися в будь-якому віці. Найчастіше він зустрічається в період швидкого зростання — у віці від 6 до 24 місяців, 5 — 8 років, 11 — 14 років життя. Зі збільшенням викривлення зростає тенденція до погіршення проблем загального стану здоров`'`я. Сильні сколіози є причиною деформації тулуба та його укорочення і призводять до зменшення об`'`єму грудної клітки і черевної порожнини.

Покази для корсетотерапії при сколіозі
  1. Прогресування деформації більш чим на 5° за 6 місяців
  2. Високий ризик прогресування:
    • діти та підлітки з тестом Ріссера 0-3
    • величина деформації 20-40°
    • торсія хребців більше 10°
    • низький індекс стабільності

Кіфоз (дав.-гр. κύφος зігнутий, горбатий) — в загальних випадках являє собою викривлення верхнього відділу хребта. Може бути як надбаним, так і спадковим. Один з типів порушення постави людини; вигин назад у грудному відділі — грудний кіфоз

Кіфоз, що виникає в грудному відділі хребта, клінічно проявляється у вигляді синдрому «круглої спини» (сутулість; у складніших випадках — горбатість). При цьому положенні плечі пацієнта нахилені допереду і донизу, грудна клітка звужується. Основний дихальний м`'`яз — діафрагма опускається донизу, м`'`язи черевного преса ослаблені, верхня частина тулуба нахилена вперед.

Покази для корсетотерапії при кіфозі
  • Грудний кіфоз більше 30°
  • Грудо поперековий кіфоз
  • Поперековий кіфоз
  • Наявність больового синдрому
  • Спондилолістез